עו"ד חיים זובידה

 

לאורך כל השנים בהם עבר וניהל את המחלקות הקונסולרית בשגרירויות ישראל, יצר לעצמו עו"ד זובידה שם של מומחה בנהלי משרד הפנים ואצר ידע אדיר בהבנת הבנהלים הפנימים הסמויים מין העין של האזרח הפשוט. בתקופה זו ביצע עו"ד זובידה את העבודה כאילו היה נציג משרד הפנים בחו"ל, כך למעשה, עו"ד זובידה מכיר את התנהלות משרד הפנים מאחורי הקלעים. יכולתו זו של עו"ד זובידה עמדה למבחן פעמים רבות בנושאים רבים ומגוונים בתחום ותמיד יצאה על העליונה. לקוחותיו של עו"ד זובידה נהנים מהידע והנסיון שצבר ובקשותיהם מתקבלות ביתר קלות בלשכות השונות. קרא עוד

 

עו"ד אורני רינגר

במהלך שנותיו בשליחויות משרד החוץ פיקח עו"ד רינגר על פעילות המחלקה הקונסולרית ויצר לעצמו שם של מומחה בדינים הרלוונטים והנהלים שנגזרים מכך בפעילות משרד הפנים ומשרד החוץ בתחום. בשנת 2019 עזב עו"ד רינגר את משרד החוץ והקים את משרדו שעסק במתן ייעוץ משפטי בתחומי התעבורה כמו גם בנדל"ן, חוזים ודין מוניציפאלי. במסגרת זו סייע עו"ד רינגר לנאשמים בעבירות תעבורה שונות (מהירות, זכות קדימה וכד') ובהקמת חוזים שונים בשנת 2021, עם שובו של עו"ד זובידה לישראל, הקימו השניים את משרד עורכי דין זובידה – רינגר. קרא עוד

אודות

משרד עו"ד זובידה - רינגר

משרד עו"ד זובידה - רינגר

משרד עורכי דין זובידה – רינגר הינו משרד בוטיק המתמחה בכל הנושאים הנמצאים תחת מטריית משרד הפנים ורשות האוכלוסין וההגירה: הסדרת מעמד, משפט הומניטרי, אשרות, דרכונים, נישואים אזרחיים, רישום במרשם האוכלוסין, עובדים מומחים, עובדים פלסטינאים ועוד.

מקצועיות:

למשרדנו יש את הניסיון המעשי הרחב ביותר מבין כלל משרדי עורכי הדין שבתחום מכיוון שעורכי הדין זובידה ורינגר נתנו מענה ושירות בתחומים אלו כנציגי משרדי החוץ והפנים. 

ניסיון מעשי זה נותן ללקוחותינו יתרון שאף משרד אחר אינו יכול לתת. אנו מבינים היטב מה הדרישות האמיתיות שנדרשים המבקשים להציג בפני משרד הפנים (נהלים פנימיים). אנו יודעים היטב מה לוחות הזמנים והסיכויים להצלחת הבקשה ונותנים ללקוחותינו מצג אמת של הבקשה והתנהלות הפקידים איתה בכל עת.

המשרד נותן מענה מקצועי ובעל ערך לכל הדרישות העלומות של משרד הפנים. אנו מכוונים את הלקוח ומאפשרים לו להציג מסמכים, ראיות ועדויות המעלות את סיכויי ההצלחה של התיק במשרד הפנים.

שירות:

ליווי מלא! אנו מעניקים ללקוחותינו ליווי מלא בתיק הכולל הכנת מסמכים ובדיקה, סימולציות לפני ראיונות, ליווי פיזי של הלקוח ללשכות, הגשת בקשות בנעליו וקידום מהיר של התיק באופן משמעותי.

לקוחות משרדנו מרגישים בטוחים מהשנייה הראשונה ומבינים כי הם הגיעו למקום הנכון. אותנו תוכלו להשיג בכל עת בשיחת טלפון ישירה בלי לעבור דרך מתמחים או מזכירות. 

מחיר:

מכיוון שמשרדנו הוא משרד בוטיק, המעניק שירות אישי וישיר, בתחומים ספציפיים, אנו יכולים להעניק מחירים תחרותיים שיאפשרו את שירותנו במחיר הוגן לכל כיס. 

התחייבות דו צדדית:

אנו עורכים חוזה דו צדדי, אנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר, המקצועי ביותר, הרגיש ביותר והתומך ביותר. אנו מבקשים את אמונכם בנו.